grafika bublina
Čtete knihy?
Toto téma obsahuje 18 komentářů
Čtete knížky, nebo jenom povinnou četbu ve škole a nebo vůbec?
moderátor diskuze
offline Bez avataru
Úterý v 18:50
Mám ráda romány asi jako každá holka.
offline Bez avataru
8. září v 11:58
já čtu hlavně o seberozvoji nebo něco takového
offline Bez avataru
12. července ve 20:39
jen časopisy
offline Bez avataru
29. září 2015 v 19:49
A jakého máš oblíbeného spisovatele?
offline Bez avataru
29. září 2015 v 19:25
Tak Viewegh mě zrovna moc nebere...
offline Avatar
26. září 2015 v 15:04
Ano, znovu po letech jsem objevila knihovnu, takže opět čtu :). Dočetla jsem Vybíjenou. Včera jsem shlédla i film a je to nesrovnatelné. Film mě docela "vyděsil a zklamal", kniha byla celkem fajn. Takže za mě rozhodně knihy ano :).
offline Bez avataru
21. dubna 2015 v 07:17
Ahoj, četl z vás někdo Mlýn na mumie?
offline Bez avataru
19. srpna 2014 v 09:57
Ahojky, četní je pro mne velká relaxace a zároven inspirace, takže čtu velice ráda:-)
offline Bez avataru
10. května 2014 ve 22:55
Ahojky, čtu velmi rád časopis - měsíčník "Záhady života". Doporučuji vřele každému. Z knih mám rád romány a nyní čtu i svoji první knihu sci-fi. Pokud někdo znáte dobrou sci-fi knihu, která probírá touto svou povahou dnešní civilizační problémy, prosím napište mi to sem. Děkuji Hezký den
offline Bez avataru
10. května 2014 v 08:53
Snažím se číst, ale bohužel moc volného času není...
offline Bez avataru
1. května 2014 v 11:01
čtu co volný čas dovolí, je to skvělý relax...
offline Bez avataru
Kat
12. prosince 2013 ve 21:27
Čtu velmi ráda. Knihy si většinou půjčuju v knihovně.
offline Bez avataru
13. září 2011 ve 23:47
Ano a Vy ne?
offline Bez avataru
30. května 2011 v 15:45
Když toho nemám ve škole až nad hlavu, tak taky docela čtu. Doporučuju nakupovat knihy přes Popron, dají se tam ve výprodeji vytáhnout docela perličky a za pár kaček. :oD
offline Avatar
24. února 2009 ve 12:29
ada.cat: No dneska to je spíš že se to opisuje z internetu, ale samozřejmě se to dá i spolehlivě zamaskovat, když se chce.
offline Bez avataru
24. února 2009 v 10:20
bartama:No,nevím co čtou děti a studenti dnes,ale my za tvrdé totality,museli číst knihy odpovídající režimu a a Reportáž psaná na oprátce,či Rudá záře nad Kladnem pro pubertální mládež byla fakt nezáživná.Tak se to řešilo tím,že se to zdárně opsalo z čtenářských deníků studentů vyšších ročníků.U nás ve škole se platila pětka za jeden opis :oD

Doma jsem četla hodně pohádky,mám o 7 let mladšího bratra a hodně jsem mu předčítala.Jako děvčeti mi byl blízký Karel May,Jack London,a samozřejmě Jaroslav Foglar,ale přečetla jsem s chutí Švejka i Čtyři z tanku a pes.Dnes mám velmi ráda knihy Wilbura Smitha,ale třeba i básně Jindřišky Šindlerové,knihy od letců RAF,vše týkající se 2.světové války-hlavně Německo,knihy o tajemných místech,pyramydách...a když jsem náhodou nemocná tak slupnu i červenou knihovnu.Prostě nepohrdnu žádnou knihou.Jen jednu knihu jsem za svůj život ne a ne dočíst...Duna,sci-fi o červech kteří plavali v písku a žrali vše živé.
offline Avatar
20. února 2009 ve 20:14
ada.cat: :-D Chtěl bych vidět někoho kdo má rád povinnou četbu :oP
offline Bez avataru
20. února 2009 ve 13:12
Ahoj,čtu velmi ráda í když naní už méně%-) Nejraději mám válečnou literaturu,knihy o tajemnu,pyramidách.Povinnou četbu jsem bytostně nesnášela:_)
Další diskuzní témata
61
Čtete knihy? před 5 dny
18
Filmy před 3 lety
27
Fotografování před 9 měsíci
10
17
Oblíbení před 8 lety
2
Volný čas před 1 rokem