grafika bublina
Máte nějaký web? Představte nám ho
Toto téma obsahuje 27 komentářů
Pokud vlastníte nějaký web, tak máte jedinečnou možnost odprezentovat ho v tomto tématu.
moderátor diskuze
offline Bez avataru
27. prosince 2017 v 11:24
E-shop s luxusními dámskými a pánskými náramky značky Deltimo. Vše má své originální logo!
offline Avatar
3. září 2016 v 16:34
Před měsícem jsem spustil nový web s názvem Šetřicestu.cz, na kterém můžete najít otevírací dobu podniků a míst působících na území České republiky.
offline Bez avataru
22. prosince 2015 v 17:42
Krátodobé půjčky.Nemyslím si,že bychom se mněli stydět,když požijeme krátodobou půjču,nebo půjčku jako takovou.Snad každý s nás se někdy dostal do situace,kdy mu chybělo pár tisícovk pro realizaci nějakého cíle a zrovna nebyl nikdo po ruce kdo by nás založil.Sám jsem se do takové situace dostal,když mi chybělo pár tisíc na zaplcní free zájezdu za výhodnou cenu,ale platba ihned.Tak jsem jednoduše použil krátkodobou půjčku a musím se přiznat že na základě to jsem založil web s půjčkami. www.pujckaefekt.cz
offline Bez avataru
21. prosince 2015 v 08:47
Ak hľadáte kvalitný zabezpečovací kamerový systém kliknite na Našu stránku. Taktiež ak hľadáte informácie z tejto oblasti, kliknite na Náš Blog http://www.kameryshop.sk/clanky-a-oznamy/ip-kamery/
offline Bez avataru
10. prosince 2015 v 15:05
Ahojte tento web není sice můj ale patří mezi mé oblúbené.Mám pravidelný přehled aktuálních akcích a slevách Odkaz
offline Bez avataru
23. října 2015 v 17:24
Zdravím všechny. Protože se blíží Vánoce, rád bych Vám všem nabídl svůj obchod pro koupi kvalitního a pěkného oblečeníPánské kabáty
offline Avatar
26. září 2015 ve 14:52
Líbí se mi také Krásy Česka
offline Avatar
29. července 2015 ve 13:23
Mám blog Mezi námi ženami , kde je tedy spousty zajímavého taky o chlapech ;)
offline Bez avataru
6. července 2015 v 08:47
Zabývám se tvorbou webových stránek a tak jsem si na toto téma založil své vlastní stránky o tvorbě webu.
offline Bez avataru
21. dubna 2015 ve 13:51
Tak u mě si můžete objednat například dovolenou a zájezdy na webu www.najitdovolenou.cz. Budu rád za vaši návštěvu nebo komentář k webu ;-)
offline Bez avataru
22. března 2015 ve 20:46
Tlač letákov samolepiace etikety, alebo potlač plastových kartiet. Toto všetko nájdete na našej stránke www.hvprint.sk za dobré ceny, v expresných službách a aj od jedného kusa. Kliknite na Našu stránku a objednajte si tlač podľa Vášho štýlu.
offline Bez avataru
22. března 2015 ve 20:41
IP kamery na našom webe za bezkonkurenčné ceny. Stránka sa ešte musí doladiť a zlepšiť graficky, ale to je len otázkou času. Ak si chcete zohnať kvalitnú IP kamery. Navštívte našu stránku www.kameryip.sk
offline Bez avataru
16. července 2014 v 11:24
www.wayfarer.cz Exkluzivní nabídka módních doplňků a stylového pánského oblečení. Vítáme Tě v našem e-shopu specializovaném na prodej nekonvenčních módních doplňků a pánské italské módy. Neustále pozorujeme světové trendy v módě a rozšiřujeme náš sortiment. Prohlédni si exkluzivní slim-fit oblečení. Módní doplňky, trika, mikiny, svetry, kabáty a další, se šmrncem italské módy. Většina produktů, které si můžeš zakoupit na Wayfarer.cz, má na českém trhu punc exkluzivity a dává Ti možnost pyšnit se unikátními kousky, které Ti tvoje okolí bude jen závidět. Staň se součástí módního stylu Wayfarer. Nebuď průměr - jdi s Wayfarer.
offline Bez avataru
12. července 2014 ve 21:04
web na vlastní doméně nemám, ale plánuji ho časem založit, bude zaměřen na dětské oblečení. zatím prodávám na portálech aukro, mimibazar a babyburza.
offline Bez avataru
24. května 2013 v 18:25
Pracujte doma a přivydělávejte si snadno. Na těchto stránkách najdete spoustu informací do začátků http://www.jakpracovatdoma.cz/
offline Bez avataru
24. května 2013 v 18:23
Psaní PR článků a další přivýdělky. Jak na to? Čeho se vyvarovat? Na těchto stránkách je mnoho užitečných informací také o jiných formách přivýdělku http://www.jakpracovatdoma.cz/
offline Bez avataru
28. dubna 2013 ve 13:47
Kamarádky si nechala udělat nový eshop s prodloužení vlasů a je fakt super www.clipni.cz/
offline Bez avataru
20. března 2013 v 09:34
Pidistránky se základními informacemi o Moravskoslezském kraji: Moravskoslezský kraj
Jen úplný statistický základ (počet obyvatel, rozloha apod.) a kontakty na ouřady v MS Kraji a okresních městech.
offline Bez avataru
12. března 2013 v 15:49
Já bych Vám zase pro změnu rád představil web, kde je možné hodnotit doktory jako je ortodoncie, pediatrie a mnoho dalších....
offline Avatar
1. března 2013 v 07:47
PROFESIONÁLNÍ ROULETTE SYSTÉM
Pracujte sami na sebe bez stresu a šéfa
www.system777.webovastranka.cz
offline Bez avataru
17. února 2013 ve 20:55
Já mám zase tyhle
http://www.bohemia-carpteam.cz/
Stránky věnující se aktivitám Bohemia Carp Teamu a všemu okolo rybaření. Jsme celorepublikový team a rádi uvítáme nové členy. Pravidelně pořádáme srazy a závody.
offline Avatar
13. února 2013 v 00:06
V prvni rade musi bejt klikaci logo. To je naprostej zaklad. Potom bych to asi udelal vzdusnejsi, vetsi mezery, vetsi pismo a asi bych zrusil trisloupcovej design, protoze ten akorat zere misto a dava tomu takovej natesnanej dojem. Navic seda barva.. Sam vim, ze se se sedou barvou pracuje dobre, ale seda se vetsinou pouziva u mene podstatnejch veci, informaci a ja nevim ceho, takze tam bych asi taky zapracoval. Navic ramecky, to uz se dneska taky moc nepouziva a kdyz, tak decentne..
offline Bez avataru
11. února 2013 v 16:42
Nedávno jsme si nechali vytvořit web na prodej vybavení do autoservisu a pneuservisu www.naradi-pro.cz. Ještě není úplně v ostrém provozu a stále nejsme spokojeni s jeho vzhledem. Takže pokud budete mít nápady na zlepšení tak nám dejte vědět.
offline Bez avataru
11. února 2013 v 16:42
Nedávno jsme si nechali vytvořit web na prodej vybavení do autoservisu a pneuservisu www.naradi-pro.cz. Ještě není úplně v ostrém provozu a stále nejsme spokojeni s jeho vzhledem. Takže pokud budete mít nápady na zlepšení tak nám dejte vědět.
offline Bez avataru
wdc
16. listopadu 2012 v 10:30
Starám se o České diskuzní Fórum aby bylo užitečné a poučné pro každého
offline Avatar
1. června 2012 ve 14:21
Moderní vícedílné obrazy : http://www.obrazy-eshop.cz/
Využijte probíhající AKCE !!;-)
offline Bez avataru
15. května 2012 v 00:01
offline Avatar
21. března 2012 ve 23:20
Mám Kompletně.cz, kde provozujeme hned několik služeb, jako je například toto fórum.
Další diskuzní témata
Apache, php, MySQL před 8 lety
11
Baterie do mobilu před 2 lety
4
3
Facebook reklama před 5 lety
4
2
3
Google+ před 2 lety
2