grafika bublina
kurz Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU v Praze
Toto téma obsahuje jeden komentář
Má to být 3denní kurz v Praze, kterej má naučit muže být silným mužem a ženu být více ženskou .Byl to ale podvrh, tak bacha na to.
Bez avataru
SAM
moderátor diskuze
offline Bez avataru
SAM
2. února 2016 ve 12:24
Byl jste někdo na tomto 3 denním kurzu? Já jsem tam byl a bylo to něco šílenýho. Nedoporučuju! Vedl to nějakej vyšinutej chlápek, kterej je podle titulu doktor, ale podle mě je to blbec, který má asi sám nějakej problém s agresivitou. Normálně nás tam učil, jak ženský chytit vzadu za vlasy a dát ji dolů před sebe na zem, aby si před nás lehla a zůstala tak.Že má být žena v podřízený roli a muž vždycky nad ní. Nejdřív zpracoval ty holky, nevim fakt co jim řekl a pak se mohly rozhodnout jestli do toho půjdou s bojem nebo bez boje a nebo vůbec.Bylo to strašně divný, jen jedna holka tam do toho nechtěla jít a řekla mu, že je to pitomost. Bylo to dost brutální a nejsem si jistej, jestli je to normální, že něco takovýho ten chlap dělá. Byl tam šílenej tlak .Měli jsme se tam naučit být více chlapem a ženský být více ženou, toto jsem ale nečekal. Jediný co bylo dobrý bylo cvičení, že jsme na ulici měli oslovovat cizí ženský a řict jim jak jim to sluší a nebo třeba dělat nějakou blbost na veřejnosti a pozorovat jak na to lidi reagujou, to mě celkem bavilo.Jinak všechno ostatní bylo šílený. Jsou to vyhozený peníze.Sam
Další diskuzní témata
Délka vztahu před 1 rokem
3
Jak sbalit holku před 11 měsíci
27
Jak sbalit kluka před 4 lety
6
Jste zadaní nebo sami? před 1 rokem
14
1
Peníze na dárky před 1 rokem
2