grafika bublina
Nové Kompletně.cz
Toto téma obsahuje 15 komentářů
Pojďte společně diskutovat o nové podobě portálu Kompletně.cz. Líbí se Vám, nebo naopak ne? Řekněte nám, co byste změnili a jak.
moderátor diskuze
offline Avatar
21. ledna 2014 ve 12:15
offline Avatar
27. října 2012 v 00:45
Tak zkoušim dělat ty vytuněný reakce.
offline Avatar
5. října 2012 v 09:47
To řazení příspěvků v diskusi mi ale přijde nějak špatný, když reaguju na příspěvek, můžu reagovat akorát na ten první, na další už ne a když se to odešle, můj příspěvek se objeví nahoře a pod ním ten na který jsem reagoval, to není moc dobře ne?
offline Avatar
6. října 2012 v 19:30
Ty podstupne sou narocny a hlavne nekonecny :D.. Spis bych to videl na fb model, kde normalni komentrar = status a reakce na nej jako normalni komentare u statusu s tim, ze na reakci uz nemuzes reagovat, respektive muzes, ale nebude to nijak oznaceny
offline Avatar
6. října 2012 v 17:41
nejradši standardní reakce ze sebou, jsou na to všichni zvyklí. Tudíž příspěvek a pod ním naskládané reakce na něj + reakce na dosavadní komentáře jako další podstupeň.
offline Avatar
6. října 2012 v 17:41
nejradši standardní reakce ze sebou, jsou na to všichni zvyklí. Tudíž příspěvek a pod ním naskládané reakce na něj + reakce na dosavadní komentáře jako další podstupeň.
offline Avatar
5. října 2012 ve 20:54
A co by si navrhoval? Muzu si to dat na seznam a nekdy se k tomu vratit a predelat to..
offline Avatar
5. října 2012 ve 20:54
A co by si navrhoval? Muzu si to dat na seznam a nekdy se k tomu vratit a predelat to..
offline Avatar
5. října 2012 ve 20:52
Reagovat vzdycky jde jenom na jeden prispevek a ten se jenom pro informaci zobrazi pod tvoji reakcej. I kdyz by to tak mohlo vypadat, tak nevznikaj novy vlakna, ale jenom novy prispevky. Misto reakce se taky da pouzit citace.

Nevím no, nepřijde mi to moc přehledný.
offline Avatar
5. října 2012 ve 20:52
Reagovat vzdycky jde jenom na jeden prispevek a ten se jenom pro informaci zobrazi pod tvoji reakcej. I kdyz by to tak mohlo vypadat, tak nevznikaj novy vlakna, ale jenom novy prispevky. Misto reakce se taky da pouzit citace.

Nevím no, nepřijde mi to moc přehledný.
offline Avatar
5. října 2012 ve 13:36

citovanej text
offline Avatar
5. října 2012 ve 13:36

citovanej text
offline Avatar
To řazení příspěvků v diskusi mi ale přijde nějak špatný, když reaguju na příspěvek, můžu reagovat akorát na ten první, na další už ne a když se to odešle, můj příspěvek se objeví nahoře a pod ním ten na který jsem reagoval, to není moc dobře ne?
offline Avatar
offline Avatar
5. října 2012 v 09:46
Myslím, že na MySQL to není problém zvládnout ani v řádu milionů (miliard) položek. Stačí jen dobře optimalizovat a popřípadě využít pár úprav.
offline Avatar
3. října 2012 ve 20:26
Myslis hash tagy? At si jich je klidne tisic, vyhledavani mame optimalizovany stejne jako mysql, vydrzi to hodne :)
offline Avatar
3. října 2012 ve 20:26
Myslis hash tagy? At si jich je klidne tisic, vyhledavani mame optimalizovany stejne jako mysql, vydrzi to hodne :)
offline Avatar
3. října 2012 v 16:45
Super věc, a jak se to bude chovat, až tam toho bude hodně? Nebude vyhledávání trvat dlouho?
offline Avatar
3. října 2012 v 16:45
Super věc, a jak se to bude chovat, až tam toho bude hodně? Nebude vyhledávání trvat dlouho?
offline Avatar
3. října 2012 v 15:20
Tak schválně, jak jsem udělal I ? Jo a víte, co to jsou #hash_tagy?
offline Avatar
3. října 2012 v 15:20
Tak schválně, jak jsem udělal I ? Jo a víte, co to jsou #hash_tagy?
offline Avatar
1. října 2012 v 15:44
Pro chat bohuzel nemame dostatecnej vykon. Navic chat a forum sou dva naprosto odlisny zpusoby komunikace.
offline Avatar
1. října 2012 v 15:08
Mě přijde fórum jako docela stará věc. Nebyl by lepší chat?
offline Avatar
1. října 2012 v 15:08
Mě přijde fórum jako docela stará věc. Nebyl by lepší chat?
offline Avatar
1. října 2012 ve 02:08
Toto téma zakládám jako hlavní komunikační prostředek, kde nám můžete naprosto svobodně sdělit svůj názor.
Další diskuzní témata
Admini před 7 lety
25
Ankety.Kompletně.cz před 5 lety
73
38
Compliance před 1 rokem
2
E-mail.kompletně.cz před 7 lety
7
Články.kompletně.cz před 3 lety
17